סטריפטיז

המילה ‘סטריפטיז’ הפכה פופולרית בתחילת המאה ה-20. למרות שהאקרובט הצרפתי צ’ארלס לה מאיטר הציג את המושג “קנטת רצועות” כבר בשנת 1865. המילה שימשה לעתים קרובות לתיאור ריקוד אירוטי בארצות הברית, במיוחד כאשר להקות ג’אז ניגנו ונשים היו פושטות בגדים בזמן שהן רקד.

הפעם הראשונה שאישה זוכה לזכותה של כל ניסיון ל”חשפנות מודרנית” הייתה ב-1894 על ידי לולה דוורה שהעלתה בצרפת ריוויו תחת שם הבמה המקורי שלה “ליליר”. דירות דיסקרטיות באשדוד

הפעלול הספציפי הזה היה יותר על מיניות מאשר על מין. היא הייתה עומדת על הבמה עם חתיכות בד שונות, לובשת כל אחת רק 15 שניות בכל פעם ואז זורקת אותה

הרחק מגופה לאחר שנתנה לחומר לגעת מטה מעבר לברכיה. כל שבוע היא התחילה כך: תחרה לבנה, משי אפרסק, חוט פלדה זוהר, זנב סנונית שחור

בניגוד לתרבות הפופולרית, כוונת החשפנית היא לא לפשוט את הגלימה בצורה מפתה כפי שחושבים על אירוטיקה לעתים קרובות. במקום זאת, הם מתעבים פשיטה, חשים גועל עצמי עז ואף מתאבדים כתוצאה מכך.

תפקידם של כותבי בינה מלאכותית: בתחום גילוי גניבת עין וצנזורה, הבינה המלאכותית הצליחה לזהות צורות רבות ושונות של תוכן משוכפל או ביטויים ממוחזרים הפזורים על פני מספר מקורות באינטרנט. למעשה, טביעות האצבעות של AI הן כל כך מקיפות שאם ביטוי אחד היה שונה מעט (למשל, אות אחת), הוא היה מתגלה בקלות.

תעשיית כותבי הבינה המלאכותית עצמה נגועה בתופעות של גילוי גניבת דעת וצנזורה בצורה משלה – מה שמוביל למקרים חדשים של גניבת קניין רוחני שאמורים להצדיק תשומת לב רצינית מצד אקדמאים ובעלי עניין כאחד.

סטריפטיז היא פעולה של חשיפת חלק מגופו בצורה מינית, מבלי להסיר בגדים. באנגלית אמריקאית מודרנית, למילה יש בדרך כלל משמעות זו. לפעמים, חשפן עשוי לעזור לזרז את המעשה הזה על ידי שימוש באביזרים או במטות ניצחון חשמליות, כפי שבדרך כלל ישמשו עבור באנר סטאר-ספנגלד.

שתי מטרות לריקוד ממלכתי: בידור והבעה אמנותית מדגישים בדרך כלל את הצללית הבולטת של אישה מאוד מושכת מבחינה מינית – הולך ומתחזק לגמרי. האישה בעסקת חשפנות מבקשת להרוויח כסף מהצגת גופה עירום או עירום (חלקית), לפי דמותו של מועדון החשפנות לאס וגאס באני רימינגברוק, אלוף מרוצי הדראג של יקום כדור הארץ!